Uzavření knihovny

2.11.2020 / Informace
Vážení čtenáři, z důvodu nařízení vlády je knihovna do 22. listopadu uzavřena. Všechny výpůjčky jsme vám prodloužili, a to až do 16. prosince. Věříme však, že se uvidíme dříve! Protože se situace může měnit, sledujte prosím naše webové stránky nebo sociální sítě. O případném dalším prodloužení knih Vás budeme informovat opět touto cestou. Pro další informace prosím klikněte na tlačítko "více".

Platná opatření omezují volný pohyb osob vyjma cest k obstarání nezbytně nutných potřeb, přičemž knihovny jako nezbytně nutná potřeba definovány nejsou. Proto v tuto chvíli nerealizujeme roznášku knih. Skauti jsou však připraveni pomoci, takže pokud se knihovny 22. listopadu neotevřou, ale současně se zmírní opatření, ihned tuto službu zavedeme.

Protože víme, jak moc vám chybí čtení, spustili jsme půjčování e-knih pro naše registrované čtenáře. Pro více informací klikněte sem.

Děkujeme Vám za přízeň, přejeme pevné zdraví a těšíme se na shledanou!

Za Městskou knihovnu Ladislava z Boskovic v Moravské Třebové

Lenka Greplová, ředitelka

 

PS: Drtivá většina zpráv odchází z našeho systému automaticky, proto přijde-li Vám zpráva např. o končící registraci, upomínce apod., ignorujte ji prosím. Pokuty Vám za dobu uzavření jistě účtovány nebudou (v případě, že jste obdrželi upomínku, je to proto, že jste ve zpoždění s vrácením byli ještě před uzavřením knihovny. Ale platí, že tato pokuta se během uzavírky nebude zvyšovat) a všechny ostatní záležitosti vyřešíme, až se uvidíme.