Otevření knihovny

1.05.2021 / Informace
Vážení čtenáři, v pondělí 3. května otvíráme dveře! Otvírací doba knihovny bude v květnu tato: pondělí a čtvrtek od 8:30 do 17:00, v úterý a středu od 8:30 do 15:00 hodin. Studovna prozatím zůstává zavřená. Pozor, všechny výpůjčky jsou prodlouženy do 2. května, poté je již třeba knihy vrátit či prodloužit. Proč otvíráme až nyní a nemáme běžnou otvírací dobu? Za jakých podmínek se do knihovny smí? Čtete uvnitř aktuality.

Mírné zpoždění v otevření knihovny a také omezení otvírací doby je způsobeno tím, že polovina knihovnic pomáhá v očkovacím centru s administrací. A protože je tam našich sil třeba a očkování považujeme za velmi důležité pro to, abychom se mohli vrátit co nejdříve k normálu, po dohodě s vedením města a vedoucí očkovacího centra jsme dospěli k tomuto kompromisnímu řešení.

Vládní nařízení omezují počet návštěvníků knihovny na maximálně 10 osob a platí povinnost po celou dobu návštěvy mít řádně nasazenou ochranu dýchacích cest buď nanorouškou, nebo respirátorem třídy FFP2 nebo KN95. Prosíme o dodržování pokynů obsluhy, dvoumetrových rozestupů a také desinfekci rukou.

Připomínáme, že výpůjčky jsou prodlouženy už jen do 2. května, tak se stavte je vrátit, nebo si je prodlužte.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!