Prázdninová půjčovní doba

Informace / 30.07.2020

Dětské a dospělé oddělení je otevřeno od pondělí do čtvrtka od 8:30 do 17:00 hod. Studovna od pondělí do čtvrtka od 8:30 do 15:00 hod. O SOBOTÁCH ZAVŘENO!

Srpnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek. V červnenci zvítězila p. Krajčiová. Vítěze srpnového kola zveřejníme příště.

Čtenářská výzva: srpen / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Knihovna u vody

Informace / 30.07.2020

I letos jsme pro vás společně s Technickými službami připravili službu: po celou letní sezónu si pobyt v moravskotřebovském aquaparku můžete zpestřit četbou! U pokladny aquaparku je umístěna knihovnička s vyřazenými knihami a časopisy, které si můžete půjčovat, číst či vyměňovat. Na své si přijdou děti i dospělí, muži i ženy, milovníci romantiky i detektivek.

Prázdninová půjčovní doba

Akce / 26.06.2020

POZOR, od pondělí platí prázdninová půjčovní doba! O sobotách zůstává zavřeno. Studovna se otevře 7. července. A největší změnou je, že knihy už je možné vracet klasicky na odděleních. V chodbě zůstává dezinfekce na ruce.

Strana 13 z 116, celkem 579 záznamů.