Výstava: Modrá planeta

Informace / 17.03.2023

Výstava prací ZŠ výtvarné soutěže Modrá planeta. Výtvarná díla si můžete prohlédnout na dětském oddělení v půjčovní době.

Odpoledne s babičkou Věrou Nápravníkovou

Akce / 17.03.2023

11. a 25. dubna. Čtení, recitace, zpívání a mnoho dalších aktivit. Začátek vždy v 15:00 hod. na dětském oddělení.

Zrušení studovny

Informace / 28.02.2023

Vážení návštěvníci, od prvního března zavíráme studovnu. Její využitelnost v posledních letech stále klesala, pandemie tento proces ještě urychlila. Dospěli jsme proto k závěru, že provoz studovny ukončíme a její prostory využijeme jinak. Nemusíte se bát, že byste přišli o možnost použít počítač s internetem, tiskárnu či kopírku. Tyto služby budeme nadále nabízet na dospělém oddělení. Děkujeme za pochopení.

Velikonoční jarmark v knihovně / Události

Prodejní výstava výrobků lidových řemesel – keramika, perníčky, kraslice, bižuterie, drátkování, pomlázky aj. Součástí jarmarku jsou i praktické ukázky a tvořivé dílny pro děti. Vystavené výrobky si můžete prohlédnout a zakoupit v půjčovní době knihovny (8:30 – 17:00).

Lekce robotiky pro děti / Události

Nemůžeš se dočkat, než roboty uvidíš ve škole? Přijď do knihovny! Naučíš se ovládat roboty typu Blue-bot, vykonávat různé úkoly, překonávat překážky apod. Akce se koná ve čtvrtek 16. března na dětském oddělení od 15:00 do 17:00 hod. Prosíme, nahlas se předem buď osobně v knihovně, nebo na e-mail knihovna@mkmt.cz.

Strana 13 z 161, celkem 801 záznamů.