Květnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit osobně v knihovně. V dubnu zvítězila p. Dohová.

OTVÍRÁME! :)

Informace / 27.04.2020

Milí čtenáři, od středy 29. dubna se na Vás těšíme, byť v omezeném provozu. Jak to tedy bude? Dozvíte se uvnitř článku. Všichni se musíme přizpůsobit současné situaci. Děkujeme, že respektujete naše opatření a pomáháte tak chránit sebe, ostatní čtenáře i nás, knihovnice. A moc děkujeme Městu Moravská Třebová za poskytnutí ochranných pomůcek!

AKTUÁLNÍ INFORMACE K OTEVŘENÍ KNIHOVNY

Informace / 24.04.2020

Milí čtenáři, velmi nečekaně padlo rozhodnutí, že knihovny mohou od pondělka otevřít. Současně se však nedostává informací a my nevíme, za jakých podmínek lze poskytovat naše služby. Velmi se těšíme na návrat k normálnímu provozu, ale nedokážeme otevřít už 27. dubna tak, abychom si byli jistí, že splňujeme všechny podmínky a chráníme zdraví nás všech.

Bezkontaktní donášková služba / Události

Objednejte si knihy z domova a my vám je bezkontaktně a zdarma doručíme s pomocí dobrovolníků z řad moravskotřebovských skautů z organizace Junák - český skaut, z.s. Skauti budou roznášet knihy vždy v pondělí a ve čtvrtek odpoledne od 12:00 hod. do 18:00 hod. Donášku knih zajistíme po Moravské Třebové a okolí. Pozor, roznáška začíná v pondělí 20. dubna. Objednávku knih však můžete udělat klidně hned :) Více informací uvnitř aktuality.

Vyřazené knihy zdarma k dispozici!

Informace / 14.04.2020

Protože chápeme, že nyní trpíte nedostatkem kvalitního čtiva, vymysleli jsme další záchranu pro frustrované čtenáře :) Na oknech knihovny jsou nyní k dispozici vyřazené knihy. Můžete si je zdarma vzít a ponechat si je. Prosíme, abyste z hygienických důvodů žádné knihy nevraceli zpět. Děkujeme za pochopení.

Strana 13 z 114, celkem 568 záznamů.