Grenotéka v knihovně

Informace / 25.09.2020

Před několika lety jsme u nás v knihovně vybudovali tzv. grenotéku = semínkovnu. Máte na zahradě dobrou zeleninu, ovoce či květiny? Podělte se o semínka, přineste je k nám na dospělé oddělení a nabídněte je ostatním zahrádkářům. Za to si můžete vybrat semínka, co u nás nechali jiní pěstitelé.

Čtenářská výzva: říjen / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Lampionový průvod zrušen!

Informace / 25.09.2020

Moc nás to mrzí, ale musíme zrušit i lampionový průvod. V tuto dobu je nejdůležitější zdraví nás všech a vzhledem k nařízením vlády nemáme na výběr. Děkujeme za pochopení.

Zrušení přednášky

Informace / 17.09.2020

Velmi nás to mrzí, ale plánovaná přednáška Domácnost bez chemie a odpadu se ruší. V tuto dobu je nejdůležitější zdraví nás všech a přednášku si určitě užijeme jindy, až bude situace klidnější :) Děkujeme za pochopení.

Povinné roušky

Informace / 10.09.2020

Prosíme vás, abyste mysleli na to, že ve všech prostorách knihovny je ode dneska povinné nosit roušku. V chodbě je nadále k dispozici dezinfekce. Děkujeme, že chráníte sebe i nás ❤️

Strana 10 z 116, celkem 579 záznamů.