Čtenářská výzva: prosinec / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Tvořivé středy na Facebooku - prosinec

Akce / 30.11.2021

Z důvodu zhoršující se situace jsme se rozhodli tvořivé středy přesunout na Facebook knihovny. Každou středu ráno tam najdete inspiraci pro tvoření s dětmi.

Adventní kalendář pro děti

Akce / 30.11.2021

Na dětském oddělení je pro děti připraven adventní kalendář. Každý den čeká na prvního dětského návštěvníka, který si vypůjčí alespoň 1 knihu nebo 1 časopis, drobný dárek.

Událost Romská historie se přesouvá

Akce / 29.11.2021

Vzhledem ke stále se zhoršující situaci jsme se po dohodě s lektorkami rozhodli událost Romská historie přesunout na jaro. O náhradním termínu (předpokládáme březen 2022) budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Anglicky o Vánocích / Události

Chcete se procvičit v angličtině? Přijďte do knihovny! Rodilí mluvčí Gianna Hickman a Sean Frederick McAneny budou v úterý 14. 12. vyprávět o Vánocích v USA. Ti, kdo nechtějí jen poslouchat, si mohou s lektory i povídat. Vstup je zdarma. Pokud situace dovolí, budeme anglické večery pravidelně opakovat. Děkujeme za váš zájem! Prosíme o dodržování aktuálních vládních opatření.

Strana 12 z 133, celkem 665 záznamů.