Červencová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek. V červnu zvítězila p. Nislerová. Vítěze červencového kola zveřejníme příště.  

Čtenářská výzva: červenec / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Vítání prázdnin / Události

Už za týden se na zámku koná tato skvělá akce a jsme rádi, že součástí budeme i my! :) Více informací zjistíte po rozkliknutí události.

Aktuální půjčovní doba

Informace / 29.05.2020

Vážení čtenáři, od června je dětské a dospělé oddělení knihovny otevřeno od pondělí do čtvrtka od 8:30 do 17:00 hod. O sobotách zůstává zavřeno. Studovna zůstává také uzavřena. Děkujeme za pochopení. Pro vaši bezpečnost ponecháváme knihy v dvoudenní karanténě a čistíme prostory ozonem.

Červnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek. V květnu zvítězila p. Peňáková. Vítěze červnového kola zveřejníme příště.

Strana 12 z 114, celkem 568 záznamů.