Virtuální univerzita třetího věku v knihovně

Akce / 5.01.2024

Více informací se dozvíte po rozkliknutí aktuality.

Divadelní představení z cyklu LiStOVáNí: Holčička a cigareta / Události

Hrdina knihy, čtyřicátník zaměstnaný na magistrátě, dětinsky bouří: v práci si chodí na záchod potají vykouřit cigaretu. Je přistižen pětiletou holčičkou a tím pro něj začíná pekelná spirála vyšetřování, věznění a marné snahy obhájit se účastí v apokalyptické televizní reality show MartýrSuperStar. Těšit se můžete na Lukáše Hejlíka a Petru Bučkovou. Představení se koná od 17:00 hod. v Pivnici U zámku na Zámeckém náměstí v Moravské Třebové. Vstupenky koupíte na místě za 100 Kč.

Přednáška: Jantarová komnata / Události

Český spisovatel a ředitel TV Mystery Milan Zacha Kučera bude vyprávět o tajemné jantarové komnatě. Akce se koná v 17:00 hod. v Rytířském sále na zámku. Vstup je zdarma.

Kreativní úterý v knihovně

Akce / 5.01.2024

Máte rádi ruční práce, chcete si vyrábět vlastní výzdobu bytu nebo domu nebo vás prostě baví zkoušet nové techniky? Pak je přesně pro vás určené naše Kreativní úterý! V lednu budeme tvořit pískové mandaly (16. ledna) a náramky přátelství (30. ledna).

Lednová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně.

Strana 12 z 181, celkem 903 záznamů.