Čtenářská výzva: únor / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Výprodej CD, kazet, knih a časopisů

Akce / 31.01.2022

Nabízíme vyřazené části fondu: v půjčovní době si můžete zakoupit časopis za 5 Kč/ks, případně knihu, CD či kazetu za 10 Kč/ks.

Dětský koutek

Novinky / 31.01.2022

V polovině ledna knihovna slavnostně otevřela dětský koutek, jehož nejnápadnějším prvkem je tzv. activity board neboli hrací deska. Tato hračka nejde půjčit domů a jejím úkolem je i batolata zabavit natolik, aby si rodiče se starším dítětem stihli vybrat knížku.

Tvořivé středy na Facebooku - únor

Akce / 31.01.2022

Vzhledem k epidemiologické situaci probíhají online: každou středu ráno na Facebooku knihovny zveřejníme námět na tvoření.

Anglicky o Martinu Lutheru Kingovi / Události

Chcete se procvičit v angličtině? Přijďte do knihovny! Rodilí mluvčí Gianna Hickman a Sean Frederick McAneny budou v úterý 18. 1. v 17:30 hod. vyprávět o M. L. Kingovi. Ti, kdo nechtějí jen poslouchat, si mohou s lektory i povídat. Vstup je zdarma. Prosíme o dodržování aktuálních vládních opatření.

Strana 9 z 134, celkem 668 záznamů.