Skautská pošta

Akce / 1.11.2018

Městská knihovna Ladislava z Boskovic v Moravské Třebové je kontaktním místem pro všechny soutěžící v soutěži Skautská pošta! Podmínky soutěže najdete na www.skautskaposta.cz. Zastavte se u nás v knihovně, pokud si nevíte rady!

Listopadová soutěž o knihu!

Akce / 1.11.2018

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. V říjnu se poštěstilo p. Hicklové, které tímto gratulujeme. Aktuální otázka zní: Kolik dílů má knižní série Neapolská sága od Eleny Ferrante? Ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce. Odpověď nám sdělte do 14. 11. Hraje se o jednu z těchto knih: Blízko plamene (N. Roberts), Světla na pobřeží (F. Niedl), A Jimmy šel za duhou (J. M. Simmel), Rebelka (M. Hrubešová), Největší bitvy.

Čtenářská výzva: listopad

Výstavy / 1.11.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu.

Velký výprodej časopisů

Informace / 1.11.2018

V otevírací době knihovny si můžete zakoupit časopisy. Cena 1Kč/ks.

Akce pro děti

Akce / 1.11.2018

Strana 9 z 84, celkem 419 záznamů.