Soutěž: Kde končí svět

Informace / 27.11.2019

Městská knihovna se připojuje k soutěži Klubu dětských knihoven při Svazu knihovníků a informačních pracovníků regionu východní Čechy a vyhlašuje v rámci projektu Kde končí svět 2019-2020 literární a výtvarnou soutěž pro děti s mottem: Labyrint světa, Komenský a ráj knížek.

Listopadová soutěž o knihu / Události

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. V říjnu zvítězil p. Brdíčko.

Mikuláš v knihovně / Události

Od 15 do 16 hod. vybarvujeme mikulášské omalovánky. V 16 hod. přijde na dětské oddělení Mikuláš. Těšte se na sladké odměny za básničku či písničku.

Čtenářská výzva: listopad

Akce / 4.11.2019

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Vánoční jarmark / Události

Přehlídka zručnosti, prodej rukodělných výrobků (perníčky, vánoční ozdoby, šperky, drhané, šité, vyšívané, pletené, háčkované, drátkované, batikované, malované a jiné výrobky). Akce proběhne v půjčovní době knihovny. Přijďte si vybrat originální dárek v čase 8:30 - 17:00 hod.

Strana 9 z 103, celkem 515 záznamů.