Výstava: Svět robotů

Informace / 30.05.2022

Výstava prací žáků Gymnázia, 2. ZŠ a ZŠ U Kostela, pracoviště Křižovatka – Svět robotů. Výstavu si můžete prohlédnout na dětském oddělení v půjčovní době.

Knihovna u vody

Informace / 30.05.2022

I letos jsme pro vás společně s Technickými službami připravili službu: po celou letní sezónu si pobyt v moravskotřebovském aquaparku můžete zpestřit četbou! U pokladny aquaparku je umístěna knihovnička s vyřazenými knihami a časopisy, které si můžete půjčovat, číst či vyměňovat. Na své si přijdou děti i dospělí, muži i ženy, milovníci romantiky i detektivek.

Dárkové poukazy

Informace / 30.05.2022

V naší knihovně je možnost zakoupit poukaz na členství. Pokud vašim blízkým zakoupíte roční členství u nás v knihovně, dáte jim originální dar v podobě téměř neomezeného půjčování knih časopisů, her, hraček, audioknih i e-knih.

LiStOVáNí: Vaříme z vody / Události

Lukáš Hejlík a Alan Novotný sehrají divadelní představení s knihou v ruce poprvé na nádvoří zámku! V průběhu večera navštívíme země Evropské unie, seznámíme se s vybranými deseti evropskými tatínky a společně uvaříme hutný euroguláš. Čeká nás velká divadelní kuchařská show, která vychází ze stejnojmenného televizního pořadu.

Anglicky o Dni nezávislosti a rozdílech mezi ČR a USA / Události

Chcete se procvičit v angličtině? Přijďte do knihovny! Rodilí mluvčí Gianna Hickman a Sean Frederick McAneny budou v úterý 31. 5. v 17:30 hod. vyprávět o Dni nezávislosti + porovnání života a životního stylu v USA a v ČR na základě svých postřehů a osobních zkušeností. Ti, kdo nechtějí jen poslouchat, si mohou s lektory i povídat. Vstup je zdarma.

Strana 11 z 142, celkem 708 záznamů.