Tvořivé středy: únor

Akce / 6.02.2024

Více informací se dozvíte po rozkliknutí aktuality.

Únorová soutěž o knihu

Akce / 6.02.2024

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně.

Semináře pro seniory: Jak na chytrý telefon a tablet / Události

Je vám 65 a více let? Naučíme vás, jak ovládat tablet nebo chytrý telefon a jak se bezpečně pohybovat na internetu. Ve spolupráci s neziskovou organizací Moudrá Sovička z.s. pořádáme dva semináře. Více informací se dozvíte po rozkliknutí aktuality

Kreativní úterý: mechový obraz / Události

Z tvoření pod vedením lektorky Radky Báčové si odnesete krásnou a moderní dekoraci bytu. Vybrat si můžete ze dvou velikostí obrazu. Upozorňujeme, že vzhledem k ceně materiálu je tato lekce poněkud dražší (500 - 800 Kč dle velikosti obrazu), i tak výrobek vyjde jen asi na čtvrtinu běžné pořizovací ceny. Z kapacitních důvodů je nezbytné se předem přihlásit, a to buď osobně v knihovně, telefonicky: 737 021 003, nebo e-mailem: knihovna@mkmt.cz. Začátek v úterý 13. února v 15:00 hod. v Inspirii (bývalá studovna).

Přednáška: Role supporta na extrémních triatlonech / Události

Přednáška moravskotřebovské rodačky Mgr. Jitky Vojtkové o absolvování série 5 extrémních triatlonů z pohledu supporta (člověka, bez kterého by závodník závod nikdy nedokončil). Z Českého Švýcarska, přes Alpy a Pyreneje až do Jihoafrické republiky. Přednáška se koná ve čtvrtek 8. února od 17:30 hod. v Rytířském sále na zámku. Vstupné je zdarma.

Strana 11 z 181, celkem 903 záznamů.