Bezkontaktní donášková služba / Události

Objednejte si knihy z domova a my vám je bezkontaktně a zdarma doručíme s pomocí dobrovolníků z řad moravskotřebovských skautů z organizace Junák - český skaut, z.s. Skauti budou roznášet knihy vždy v pondělí a ve čtvrtek odpoledne od 12:00 hod. do 18:00 hod. Donášku knih zajistíme po Moravské Třebové a okolí. Pozor, roznáška začíná v pondělí 20. dubna. Objednávku knih však můžete udělat klidně hned :) Více informací uvnitř aktuality.

Vyřazené knihy zdarma k dispozici!

Informace / 14.04.2020

Protože chápeme, že nyní trpíte nedostatkem kvalitního čtiva, vymysleli jsme další záchranu pro frustrované čtenáře :) Na oknech knihovny jsou nyní k dispozici vyřazené knihy. Můžete si je zdarma vzít a ponechat si je. Prosíme, abyste z hygienických důvodů žádné knihy nevraceli zpět. Děkujeme za pochopení.

Dubnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek. V březnu zvítězil p. Zeman.

Uzavírka a prodloužení výpůjček

Informace / 15.03.2020

Vážení čtenáři, chtěli bychom vás upozornit na neplánovanou uzavírku knihovny, která je nyní stanovena na období od 13. 03. 2020 do 13. 04. 2020. Všechny výpůjčky budou automaticky prodlužovány až do 30. dubna, budete tak mít dostatek času na vrácení. Jelikož se situace může změnit, prosíme o sledování našich webových stránek, kde budou k dispozici aktuální informace. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

KNIHOVNA UZAVŘENA!

Informace / 12.03.2020

Vážení čtenáři, v souvislosti s nouzovým stavem z nařízení vlády knihovnu od zítřka do odvolání uzavíráme, dnes si tedy můžete knihy půjčit a vrátit na nějakou dobu naposledy. Všechny výpůjčky budou automaticky prodlouženy, účtování pokut z prodlení bude pozastaveno.

Strana 8 z 108, celkem 540 záznamů.