Od úterý 16. 2. otvíráme okénko

Akce / 14.02.2021

Milí čtenáři, s radostí oznamujeme, že od úterka 16. 2. otvíráme okénko! Otvírací doba okénka bude s výjimkou sobot stejná jako vždycky, takže knížky přijímáme a vydáváme od 8:30 do 17:00. Stejně jako minule platí, že je třeba mít ochranu dýchacích cest a půjčit si je možné pouze předem objednané knihy.

Neprodloužení nouzového stavu

Akce / 12.02.2021

Milí čtenáři, situace je nepřehledná a protože se stále vyvíjí, pečlivě ji společně s vedením města sledujeme. Po víkendu snad bude jasněji, nyní nechceme slibovat něco, co se může ještě několikrát změnit. Určitě ale platí, že v pondělí knížky nosí skauti a jakmile budeme o možném otevření knihovny vědět víc, dáme vědět. Přejeme klidný víkend a děkujeme za přízeň a pochopení.

Aktuální informace o provozu knihovny

Akce / 27.01.2021

Milí čtenáři, věřili jsme, že vám nyní budeme oznamovat, že se v pondělí uvidíme u okénka. Bohužel, ačkoli má vláda na stole už několik týdnů nový návrh systému PES, který počítá s tím, že v pátém stupni dovolí knihovnám okénka, ani dnes návrh nebyl schválen. Podle slov premiéra nebyl ani projednáván a naopak se řeší zpřísnění. Takže prozatím se nic nemění, jedinou možností půjčení knih zůstává skautská donáška. Všechny výpůjčky prodlužujeme do konce února, na předupomínky tedy prosím neberte zřetel (chodí ze systému automaticky týden před vypršením termínu), vývoj situace bedlivě sledujeme a o každé změně vás budeme neprodleně informovat. Děkujeme za pochopení.

Tvořivé středy v únoru

Akce / 27.01.2021

Nechceme, abyste kvůli vládním omezením přišli o oblíbené Tvořivé středy v knihovně. Budeme pokračovat v jarním a podzimním konceptu a výtvarné dílny opět přesuneme na Facebook! Tvořivé středy tedy budou probíhat online.

Únorová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek. Každý smí v daném měsíci soutěžit pouze jednou. Výhru je nutné převzít osobně v knihovně v půjčovní době (až se otevře).

Strana 8 z 119, celkem 592 záznamů.