Dubnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek.

Tvořivé středy na Facebooku - duben

Akce / 30.03.2021

Nechceme, abyste kvůli současným omezením přišli o oblíbené Tvořivé středy v knihovně. Tvořivé středy budou i v dubnu probíhat na našem Facebooku! Každou středu v 9:00 hod. tam najdete tipy na tvoření s dětmi.

Březnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek.

Prodloužení výpůjček

Akce / 27.02.2021

Protože vláda vyzývá k omezení pohybu osob, nechceme Vás nutit chodit do knihovny. Abyste si nemuseli dělat starosti s upomínkami, prodlužujeme všechny výpůjčky do 15. dubna. Po dobu tří týdnů, tedy do 19. 3., pozastavujeme službu skautská roznáška. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!

Zpřísnění opatření z nařízení vlády

Akce / 23.02.2021

Vážení čtenáři, nové nařízení vlády o povinnosti nosit respirátor FFP2 nebo KN95 s platností od čtvrtka 25. 2. se týká i knihoven. Prosíme tedy o respektování tohoto nařízení u našeho okénka, které je otevřeno v běžné otvírací době s výjimkou sobot. Děkujeme!

Strana 7 z 119, celkem 592 záznamů.