Aktuální půjčovní doba

Informace / 29.05.2020

Vážení čtenáři, od června je dětské a dospělé oddělení knihovny otevřeno od pondělí do čtvrtka od 8:30 do 17:00 hod. O sobotách zůstává zavřeno. Studovna zůstává také uzavřena. Děkujeme za pochopení. Pro vaši bezpečnost ponecháváme knihy v dvoudenní karanténě a čistíme prostory ozonem.

Červnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek. V květnu zvítězila p. Peňáková. Vítěze červnového kola zveřejníme příště.

Květnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit osobně v knihovně. V dubnu zvítězila p. Dohová.

OTVÍRÁME! :)

Informace / 27.04.2020

Milí čtenáři, od středy 29. dubna se na Vás těšíme, byť v omezeném provozu. Jak to tedy bude? Dozvíte se uvnitř článku. Všichni se musíme přizpůsobit současné situaci. Děkujeme, že respektujete naše opatření a pomáháte tak chránit sebe, ostatní čtenáře i nás, knihovnice. A moc děkujeme Městu Moravská Třebová za poskytnutí ochranných pomůcek!

AKTUÁLNÍ INFORMACE K OTEVŘENÍ KNIHOVNY

Informace / 24.04.2020

Milí čtenáři, velmi nečekaně padlo rozhodnutí, že knihovny mohou od pondělka otevřít. Současně se však nedostává informací a my nevíme, za jakých podmínek lze poskytovat naše služby. Velmi se těšíme na návrat k normálnímu provozu, ale nedokážeme otevřít už 27. dubna tak, abychom si byli jistí, že splňujeme všechny podmínky a chráníme zdraví nás všech.

Strana 7 z 108, celkem 540 záznamů.