Přednáška: Muzikoterapie s Kateřinou Rouse / Události

Jedná se o aktivní muzikoterapii s léčebnými hudebními nástroji. Vyzkoušíte si sílu zvuků a vibrací tibetských mís, gongu, šamanských bubnů, dešťového sloupu, zvonkoher, činelků. Doporučujeme účastníkům vzít si s sebou karimatky. Začátek v 17:00 hod. na dětském oddělení. Vstup zdarma.

Zajíc v pytli / Události

Opět po roce přicházíme s oblíbenou akcí „Zajíc v pytli“. Na dospělém oddělení na vás čekají zabalené utajené knihy, které si můžete půjčit domů a užít si moment překvapení, kterou knihu asi objevíte. Každý vás doteď před zajícem v pytli varoval? U nás se bát nemusíte, vybrali jsme pouze kvalitní a dobře hodnocené knihy.

Zářijová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně.

Výstava: Barevná fantazie pro potěchu oka i duše / Události

Prodejní výstava moravskotřebovské umělkyně Danuše Navrátilové. Obrazy malované olejem a akrylem si můžete prohlédnout v půjčovní době knihovny.

Čtenářská výzva: září / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Strana 7 z 142, celkem 708 záznamů.