Bezkontaktní donáška knih

Informace / 16.11.2020

Objednejte si knihy z domova a my vám je bezkontaktně a zdarma doručíme s pomocí dobrovolníků z řad moravskotřebovských skautů z organizace Junák - český skaut, z.s. Skauti budou roznášet knihy vždy v pondělí a ve čtvrtek odpoledne od 14:00 hod. do 18:00 hod. Donášku knih zajistíme po Moravské Třebové a okolí. Pozor, roznáška začíná v pondělí 23. listopadu. Objednávku knih však můžete udělat klidně hned :) Více informací uvnitř aktuality.

E-knihy z pražské městské knihovny

Informace / 12.11.2020

V říjnu jsme ohlásili, že nově půjčujeme e-knihy a nabízíme jich více než sedm tisíc. Nyní s radostí dodáváme, že jich je od nynějška ještě o další dva tisíce víc! Díky meziknihovní spolupráci najdete nyní v našem online katalogu i knihy z Městské knihovny v Praze. Na své si přijdou studenti, fajnšmekři i ti, kdo si chtějí zavzpomínat. A pozor: bez omezení!

Listopadová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek.

Uzavření knihovny

Informace / 2.11.2020

Vážení čtenáři, z důvodu nařízení vlády je knihovna do 22. listopadu uzavřena. Všechny výpůjčky jsme vám prodloužili, a to až do 16. prosince. Věříme však, že se uvidíme dříve! Protože se situace může měnit, sledujte prosím naše webové stránky nebo sociální sítě. O případném dalším prodloužení knih Vás budeme informovat opět touto cestou. Pro další informace prosím klikněte na tlačítko "více".

Půjčování e-knih

Novinky / 26.10.2020

Protože víme, že Vám chybí knihy, přinášíme možnost půjčování e-knih zdarma! Na postup jak e-knihy získat, odkazujeme v podrobnostech této aktuality (klikněte na žluté tlačítko "Více" pod tímto textem) . Snad Vám to udělalo radost a vše Vám hladce poběží 🙂

Strana 7 z 115, celkem 574 záznamů.