Přednáška: Psychohygiena v osobním a profesním životě / Události

Přednáška Mgr. Zdeňky Kozákové, DiS., Ph.D. Dozvíte se co je to psychohygiena a jak zvládat stres v profesním i v osobním životě. Seznámíte se s jednoduchými principy a postupy vedoucími k posílení psychického zdraví a pohody. Vyzkoušíte si relaxačních techniky a metody směřující k udržování a zajištění psychohygieny. Akce se koná od 17:00 hod. v učebně knihovny. Vstup zdarma.

Dubnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně.

Kreativní úterý: náramky přátelství / Události

Máte rádi ruční práce, chcete si vyrábět vlastní výzdobu bytu nebo domu nebo vás prostě baví zkoušet nové techniky? Pak je přesně pro vás určené naše Kreativní úterý! Akce se koná v Inspiriu (nové učebně knihovny) od 15:00 do 17:00 hodin, příspěvek na materiál činí 50 Kč. Kvůli materiálu a kapacitě budeme rádi, když se předem přihlásíte.

Kreativní úterý: mechový obraz / Události

Z tvoření pod vedením lektorky Radky Báčové si odnesete krásnou a moderní dekoraci bytu. Vybrat si můžete ze dvou velikostí obrazu. Upozorňujeme, že vzhledem k ceně materiálu je tato lekce poněkud dražší (500 - 800 Kč dle velikosti obrazu), i tak výrobek vyjde jen asi na čtvrtinu běžné pořizovací ceny. Z kapacitních důvodů je nezbytné se předem přihlásit, a to buď osobně v knihovně, telefonicky: 737 021 003, nebo e-mailem: knihovna@mkmt.cz. Tvoření proběhne v čase od 15:00 do 17:00 hod. v učebně knihovny.

Tvořivé středy - duben

Informace / 28.03.2024

Začátek vždy v 15:00 hod. v dětském oddělení MěK. Více informací o jednotlivých středách se dozvíte po rozkliknutí aktuality.

Strana 6 z 181, celkem 903 záznamů.