Čtenářská výzva: květen / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Květnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit osobně v knihovně.

Tvořivé středy na Facebooku - květen

Akce / 1.05.2021

Nechceme, abyste kvůli současným omezením přišli o oblíbené Tvořivé středy v knihovně. Tvořivé středy budou i v květnu probíhat na našem Facebooku! Každou středu v 9:00 hod. tam najdete tipy na tvoření s dětmi.

Den Země

Akce / 23.04.2021

V našem městě každoročně probíhá hned několik aktivit na úklid města a jeho okolí. Epidemická situace stále neumožňuje společné aktivity, ale pomoci přírodě můžeme i každý zvlášť a přesto tak společně udělat Moravskou Třebovou hezčí. Zapojíte se? I malá pomoc je pomoc!

Provoz knihovny zatím zůstává beze změny

Akce / 8.04.2021

Vážení čtenáři, ačkoli se velmi těšíme na běžný provoz knihovny, prozatím zůstáváme v režimu okénka. Naše síly jsou totiž nyní třeba v očkovacím centru, kde pomáháme s administrací, aby všechno běželo jako po drátkách. Jakmile se něco změní, dáme vědět! Další informace naleznete uvnitř aktuality.

Strana 6 z 119, celkem 592 záznamů.