Prázdninová půjčovní doba

Akce / 26.06.2020

POZOR, od pondělí platí prázdninová půjčovní doba! O sobotách zůstává zavřeno. Studovna se otevře 7. července. A největší změnou je, že knihy už je možné vracet klasicky na odděleních. V chodbě zůstává dezinfekce na ruce.

Výstava: „Čtyři roční období očima grafiků“ / Události

Výstava grafik na téma střídání ročních období. Autorskými pracemi se představí přední umělci – grafici: Jiří Brázda, Daniela Benešová, Karel Musil, Tomáš Hřivnáč, Herbert Kisza, Karel Musil, Vlasta Matoušová, Miroslav Hlinka, Gúnter Hujber.

Červencová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek. V červnu zvítězila p. Nislerová. Vítěze červencového kola zveřejníme příště.  

Čtenářská výzva: červenec / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Vítání prázdnin / Události

Už za týden se na zámku koná tato skvělá akce a jsme rádi, že součástí budeme i my! :) Více informací zjistíte po rozkliknutí události.

Strana 6 z 108, celkem 540 záznamů.