Provoz knihovny zatím zůstává beze změny

Akce / 8.04.2021

Vážení čtenáři, ačkoli se velmi těšíme na běžný provoz knihovny, prozatím zůstáváme v režimu okénka. Naše síly jsou totiž nyní třeba v očkovacím centru, kde pomáháme s administrací, aby všechno běželo jako po drátkách. Jakmile se něco změní, dáme vědět! Další informace naleznete uvnitř aktuality.

Dubnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek.

Tvořivé středy na Facebooku - duben

Akce / 30.03.2021

Nechceme, abyste kvůli současným omezením přišli o oblíbené Tvořivé středy v knihovně. Tvořivé středy budou i v dubnu probíhat na našem Facebooku! Každou středu v 9:00 hod. tam najdete tipy na tvoření s dětmi.

Březnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek.

Prodloužení výpůjček

Akce / 27.02.2021

Protože vláda vyzývá k omezení pohybu osob, nechceme Vás nutit chodit do knihovny. Abyste si nemuseli dělat starosti s upomínkami, prodlužujeme všechny výpůjčky do 15. dubna. Po dobu tří týdnů, tedy do 19. 3., pozastavujeme službu skautská roznáška. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!

Strana 2 z 114, celkem 568 záznamů.