Albi tužky a Kouzelné čtení

Novinky / 28.05.2021

Znáte mluvící tužky a Kouzelné čtení? Nově si můžete knížky i tužky půjčit u nás.

Otevření knihovny

Informace / 1.05.2021

Vážení čtenáři, v pondělí 3. května otvíráme dveře! Otvírací doba knihovny bude v květnu tato: pondělí a čtvrtek od 8:30 do 17:00, v úterý a středu od 8:30 do 15:00 hodin. Studovna prozatím zůstává zavřená. Pozor, všechny výpůjčky jsou prodlouženy do 2. května, poté je již třeba knihy vrátit či prodloužit. Proč otvíráme až nyní a nemáme běžnou otvírací dobu? Za jakých podmínek se do knihovny smí? Čtete uvnitř aktuality.

Čtenářská výzva: květen / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Květnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit osobně v knihovně.

Tvořivé středy na Facebooku - květen

Akce / 1.05.2021

Nechceme, abyste kvůli současným omezením přišli o oblíbené Tvořivé středy v knihovně. Tvořivé středy budou i v květnu probíhat na našem Facebooku! Každou středu v 9:00 hod. tam najdete tipy na tvoření s dětmi.

Strana 2 z 115, celkem 574 záznamů.