Akce pro děti

Akce / 27.11.2019

Dárkové poukazy

Informace / 27.11.2019

V naší knihovně je možnost zakoupit poukaz na členství. Pokud vašim blízkým zakoupíte roční členství u nás v knihovně, dáte jim originální dar v podobě neomezeného půjčování knih a časopisů, využívání internetu…

Výstava fotografií „Zpěvy nedělní“ / Události

Výstava fotografií moravskotřebovského autora Pavla Zukala plná momentek z nedělních koncertů pěveckých sborů v rámci festivalu Moravskotřebovské arkády. Výstava je přístupná v půjčovní době knihovny.

Čtenářská výzva: prosinec

Akce / 27.11.2019

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Soutěž: Kde končí svět

Informace / 27.11.2019

Městská knihovna se připojuje k soutěži Klubu dětských knihoven při Svazu knihovníků a informačních pracovníků regionu východní Čechy a vyhlašuje v rámci projektu Kde končí svět 2019-2020 literární a výtvarnou soutěž pro děti s mottem: Labyrint světa, Komenský a ráj knížek.

Strana 3 z 98, celkem 489 záznamů.