Prodloužení výpůjček

Akce / 27.02.2021

Protože vláda vyzývá k omezení pohybu osob, nechceme Vás nutit chodit do knihovny. Abyste si nemuseli dělat starosti s upomínkami, prodlužujeme všechny výpůjčky do 15. dubna. Po dobu tří týdnů, tedy do 19. 3., pozastavujeme službu skautská roznáška. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!

Zpřísnění opatření z nařízení vlády

Akce / 23.02.2021

Vážení čtenáři, nové nařízení vlády o povinnosti nosit respirátor FFP2 nebo KN95 s platností od čtvrtka 25. 2. se týká i knihoven. Prosíme tedy o respektování tohoto nařízení u našeho okénka, které je otevřeno v běžné otvírací době s výjimkou sobot. Děkujeme!

Od úterý 16. 2. otvíráme okénko

Akce / 14.02.2021

Milí čtenáři, s radostí oznamujeme, že od úterka 16. 2. otvíráme okénko! Otvírací doba okénka bude s výjimkou sobot stejná jako vždycky, takže knížky přijímáme a vydáváme od 8:30 do 17:00. Stejně jako minule platí, že je třeba mít ochranu dýchacích cest a půjčit si je možné pouze předem objednané knihy.

Neprodloužení nouzového stavu

Akce / 12.02.2021

Milí čtenáři, situace je nepřehledná a protože se stále vyvíjí, pečlivě ji společně s vedením města sledujeme. Po víkendu snad bude jasněji, nyní nechceme slibovat něco, co se může ještě několikrát změnit. Určitě ale platí, že v pondělí knížky nosí skauti a jakmile budeme o možném otevření knihovny vědět víc, dáme vědět. Přejeme klidný víkend a děkujeme za přízeň a pochopení.

Aktuální informace o provozu knihovny

Akce / 27.01.2021

Milí čtenáři, věřili jsme, že vám nyní budeme oznamovat, že se v pondělí uvidíme u okénka. Bohužel, ačkoli má vláda na stole už několik týdnů nový návrh systému PES, který počítá s tím, že v pátém stupni dovolí knihovnám okénka, ani dnes návrh nebyl schválen. Podle slov premiéra nebyl ani projednáván a naopak se řeší zpřísnění. Takže prozatím se nic nemění, jedinou možností půjčení knih zůstává skautská donáška. Všechny výpůjčky prodlužujeme do konce února, na předupomínky tedy prosím neberte zřetel (chodí ze systému automaticky týden před vypršením termínu), vývoj situace bedlivě sledujeme a o každé změně vás budeme neprodleně informovat. Děkujeme za pochopení.

Strana 4 z 115, celkem 574 záznamů.