Virtuální univerzita třetího věku v knihovně

Akce / 4.08.2023

Omlouváme se za chybně uvedený začátek semestru. První lekce proběhne v úterý 3. října ve 14:00 hod.! Pro více informací rozklikněte aktualitu.

Knihovna u vody

Akce / 4.08.2023

I letos jsme pro vás společně s Technickými službami připravili službu: po celou letní sezónu si pobyt v moravskotřebovském aquaparku můžete zpestřit četbou! U pokladny aquaparku je umístěna knihovnička s vyřazenými knihami a časopisy, které si můžete půjčovat, číst či vyměňovat. Na své si přijdou děti i dospělí, muži i ženy, milovníci romantiky i detektivek.

Půjčovní doba o prázdninách

Akce / 13.07.2023

Po dobu letních prázdnin bude upravena půjčovní doba: Dětské a dospělé oddělení: PO – ČT: 8:30 – 17:00 hod., PÁ – NE: zavřeno.

Čtenářská výzva: červenec / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Červencová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně.

Strana 5 z 161, celkem 801 záznamů.