Čtenářská výzva: prosinec

Informace / 30.11.2020

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Prosincová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně. Každý smí v daném měsíci soutěžit pouze jednou. Výhru je nutné převzít osobně v knihovně v půjčovní době.

Otvíráme!

Informace / 26.11.2020

Od čtvrtka 3. prosince otvíráme knihovnu! Studovna prozatím zůstane zavřená. Ostatní oddělení budou otevřena klasicky od pondělí do čtvrtka v čase 8:30 - 17:00 hod., v sobotu 8:30 - 11:30 hod. Všechny výpůjčky z doby před uzavírkou jsou prodlouženy do 16. prosince. Na knihy půjčené přes skautskou donášku a výdejní okénko platí klasická měsíční výpůjční lhůta. Prosíme návštěvníky o dodržování všech bezpečnostních opatření, jako jsou roušky, dezinfekce, rozestupy a také respektování pokynů knihovnic ohledně maximálního počtu návštěvníků. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás :)

Skautská donáška knih + výdejové okénko

Informace / 16.11.2020

Chybí vám čtení? Kromě možnosti půjčení e-knih jsou nyní dva další způsoby získání knih z naší knihovny. Od 23. listopadu je kromě skautské donášky knih možné vrátit knihy a zároveň půjčit předem objednané knihy v okénku přímo v knihovně. Více informací najdete uvnitř aktuality. Stále platí, že všechny výpůjčky jsou až do 16. prosince prodlouženy a do stejného data nenarůstají pokuty! :)

Bezkontaktní donáška knih

Informace / 16.11.2020

Objednejte si knihy z domova a my vám je bezkontaktně a zdarma doručíme s pomocí dobrovolníků z řad moravskotřebovských skautů z organizace Junák - český skaut, z.s. Skauti budou roznášet knihy vždy v pondělí a ve čtvrtek odpoledne od 14:00 hod. do 18:00 hod. Donášku knih zajistíme po Moravské Třebové a okolí. Pozor, roznáška začíná v pondělí 23. listopadu. Objednávku knih však můžete udělat klidně hned :) Více informací uvnitř aktuality.

Strana 5 z 114, celkem 568 záznamů.