Den poezie

Akce / 4.11.2019

16. listopadu si připomínáme narození Karla Hynka Máchy. A právě s tímto datem je už osmnáct let spjat festival Den poezie. V tento den od nás každý návštěvník dostane básničku.

Registrace

Informace / 11.10.2019

Vážení čtenáři, informujeme vás, že od ledna 2020 poprvé po deseti letech zvyšujeme poplatek za registraci. Nově bude registrace na 365 dní pro dospělého čtenáře stát 180 Kč, pro studenty a seniory 120 Kč a pro děti 60 Kč. Za tuto částku, která se rovná asi polovině hodnoty jedné knihy, ceně jednoho lístku do kina nebo necelých dvou krabiček cigaret, si můžete půjčit téměř neomezené množství knih, periodik, cédéček, spoustu her, dále máte přístup k internetu, informační sms o končící výpůjční lhůtě zdarma atd. Věříme, že Vás toto mírné navýšení, které bylo nezbytné vzhledem k narůstajícím cenám knih, energií, a které znamená, že za naše služby dospělý zaplatí 15 Kč měsíčně, neodradí a že nám zachováte přízeň. Vaše knihovna

Přednáška: Emoce versus rozum, aneb kdo je vítěz / Události

Stává se Vám, že rozum říká JDI a emoce STŮJ? Víte, jak je naučit spolupracovat? Přijďte se dozvědět, jaký vliv mají naše emoce na: fyzické tělo, psychiku, životní postoje, svobodnou vůli… Přednáška se koná ve čtvrtek 7. listopadu v 17:30 hod. v muzeu. Těší se na vás David Bulva, terapeut energetické psychologie a EFT, certifikovaný kouč a lektor. Vstupné 70 Kč.

Přednáška: Marie Terezie – jejímu veličenstvu s díky / Události

Srdečně vás zveme na první přednášku z cyklu povídání o rakouském rodu a českém osudu. Přednášet bude MUDr. Petr Minařík. Přednáška se koná v knihovně od 17:30 hod. Vstupné je zdarma.

Výzva

Informace / 27.09.2019

Hledáme umělce z Moravské Třebové či okolí, kteří by chtěli vystavovat svá díla v prostorách naší knihovny. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte.

Strana 5 z 98, celkem 489 záznamů.