Výprodej CD, kazet, knih a časopisů

Informace / 25.02.2022

Nabízíme vyřazené části fondu: v půjčovní době si můžete zakoupit časopis za 5 Kč/ks, případně knihu, CD či kazetu za 10 Kč/ks.

Čtenářská výzva: březen / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Díla nedostupná na trhu

Informace / 25.02.2022

Skvělá zpráva zejména pro studenty! Naše knihovna pro své čtenáře získala přístup ke knihám, které již není možné koupit nebo pořídit jako e-knihu.

Soutěž: Černobílé obrázky na téma Svět Boženy Němcové

Akce / 25.02.2022

Městská knihovna se připojuje k výtvarné soutěži KDK SKIP 08 s názvem: Černobílé obrázky na téma Svět Boženy Němcové. Zadání: výkresy v černobílé barvě, formát A4 nebo A3, technika libovolná. Hodnocení výtvarných prací bude probíhat ve čtyřech kategoriích (předškolní věk do 5 let, 6-9 let, 10-12 let, 13-16 let). Výtvarné práce odevzdejte do knihovny do 5. 5. 2022. Nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, datum narození, adresu bydliště, název školy a třídy. Práce z jiných krajů zasílejte, prosím, do knihoven ve vašem regionu.

Výstava: Malby a grafiky Terezy Vinklerové / Události

Výstava zachycuje průřez tvorbou místní autorky a můžete si ji prohlédnout v půjčovní době knihovny.

Strana 5 z 131, celkem 655 záznamů.